Ügyfélszolgálat
ÉRTESíTÉS CSANTAVÉR HK FOGYASYTÓI RÉSZÉRE
Tisztelt Felhasználók!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Vajdasági Egészségügyi Titkárság Egészségügyi Felügyeleti Szektorának Szabadkai Egészségügyi Felügyelősége által kiadott határozat alapján Csantavéren tilos az ivóvíz fogyasztása.
A határozatot a Csantavéren, a víztorony (hidroglóbusz) helyszínén vett vízminta mikrobiológiai szennyezettsége miatt adták ki.
Az elosztóhálózat más, különböző pontjain egyidejűleg vett minták mikrobiológiai szempontból megfelelőnek bizonyultak. Ez az eredmény arra utal, hogy valószínűleg helyi szennyeződés áll fenn a mintavétel helyén.
A tilalom feloldása érdekében a Szabadkai Vízművek és Csatornázási Közvállalat megteszi a szükséges műszaki intézkedéseket a mikrobiológiai szennyezettség megszüntetésére, továbbá folytatja a vízminőség rendszeres ellenőrzését, illetve minden szükséges lépést megtesz annak érdekében, hogy hasonló eset a jövőben ne forduljon elő.
A csantavéri fogyasztókat időben tájékoztatni fogjuk minden olyan lényeges körülményről, amely a felhasználók számára fontos, valamint a tilalom előtti állapot helyreállításáról.
Köszönjük felhasználóink megértését.
Bejelentkezés
Nem tud bejelentkezni?
Kérjen új jelszavat rendszerünktől.Nem regisztrált még nálunk?
Töltse ki regisztrációs űrlapunkat és lépjen be!